Děti vždy na očích

Dnes, ve 21. století, není vůbec jednoduché poslat dítě ven samotné. To aby se člověk bál, co kde dělá, s kým to dělá a tak nějak obecně, je ta doba nebezpečnější. Jezdí mnohem více aut, než kdy dřív a hlavně jezdí rychleji. Na každém rohu číhají nástrahy v podobě drog a alkoholu. 

 

GW400s

Spousta mladých rodin přistupuje k tzv. řešení ,,očipování svého dítěte”. Jakkoli to může znít hrozně, vlastně se nejedná o nic tak prazvláštního. Své ratolesti nainstalujete do telefonu aplikaci s GPS a můžete ho kdykoli zkontrolovat z pohodlí Vašeho domova. 

10738192010470970

Problém nastává tehdy, když Vašemu dítěti ještě telefon pořídit nechcete, ale ven samo už občas zaběhne. Navíc spousta dětí, i když telefon má, tak ho často zapomíná doma, nebo ho má vybitý. 

 

 

Dětské hodinky Kidwatch, s vestavěnou GPS, od výrobce Lescott, jsou ideálním řešením. Dítě můžete hlídat úplně stejně, jako kdyby mělo vlastní telefon. Na hodinky lze zaslat SMS i zatelefonovat. Navíc je tato varianta levnější. Aplikace ve Vašem telefonu je v českém jazyce, takže s ní nebudou mít problém ani prarodiče. Hodinky v kooperaci s aplikací, dokáží nastavit tzv. Geo ohradu. Na mapě si vytyčíte body, v kterých se dítě může pohybovat a v případě překročení, Vám to aplikace zahlásí. 

Hodinky navíc mají SOS tlačítko. Když se Vaše ratolest dostane do krizové situace, stačí tlačítko zmáčknout a hodinky začnou vyzvánět Vaše číslo. Jakmile se Vám dítě nedovolá, automaticky se začne vytáčet další číslo ze seznamu kontaktů ( prarodiče, kamarádi apod. ). 

4f88f7df2e37be8f6d32b7db0e4a23f6_1

 

Kidwatch od firmy Lescott jsou vybaveny certifikací IP68. Tímto označením disponují hodinky, které prošly testem prachuvzdornosti a voděodolnosti. Takže se Vaše dítě může v létě s hodinkami koupat v rybníce nebo stavět bunkry v lese. Fantazii se meze nekladou.  

https://www.bezrucicek.cz/detske-s-gps/lescott-kidwatch/


Hodinky u nás můžete objednat už dnes a do druhého dne je máte doma se zárukou 24 měsíců. Hodinky, návod i aplikace jsou kompletně v Českém jazyce a určitě stojí za vyzkoušení.